Sokrates

naszej szkoły

Nowoczesna placówka
z długotrwałym doświadczeniem.

Wysoki poziom kształcenia gwarantuje starannie wyselekcjonowana kadra dydaktyczna, programy autorskie
i nowoczesna baza dydaktyczno – informatyczna.

Przejdź
Szkoła policealna
Szkoła policealna dla dorosłych

Gwarancja jakości

Szkoły Sokrates stworzyliśmy
z myślą o tych, którzy
w przyjaznej, ciepłej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie
i szybko znaleźć pracę.

Szkoła dla każdego

Szkoła powstała po dokładnym zbadaniu potrzeb i oczekiwań naszych słuchaczy. Uważnie śledzimy też sytuację na rynku pracy, starając się szybko reagować na jego potrzeby.

Szeroka oferta

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Liceum oraz Szkoły Policealnej dla Dorosłych.

Zajmujemy się profesjonalnym kształceniem.

Szkoły „Sokrates” stworzyliśmy z myślą o tych, którzy
w miłej, przyjaznej atmosferze chcą uzupełnić i zdobyć wykształcenie. Jesteśmy nowoczesną placówką, posiadającą uprawnienia szkoły publicznej, zatrudniamy najlepszych nauczycieli i dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb na rynku pracy.

Długotrwałe doświadczenie w nauczaniu dorosłych oraz rzetelna i kompetentna kadra są podstawą sukcesu Szkół „Sokrates”. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów oraz bogatą ofertą edukacyjną. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, poparty dodatkowo możliwością uczęszczania na indywidualne konsultacje.

Bezpłatna nauka
na najwyższym poziomie.