Szkolenia i kursy

Szkolenia biznesowe

• Organizacja i zarządzanie: czasem, projektem, strategią, zmianą.
  • Zarządzanie zespołem: przywództwo, motywowanie, rekrutacja, kierowanie, ocena, praca w zespole.
  • Jakość i logistyka: audyt wewnętrzny, zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją, logistyka, ekologia.
  • Umiejętności osobiste: komunikacja, autoprezentacja, kreatywność, efektywność osobista, NLP, coaching.
  • Prawo i finanse: prawo, podatki, rachunkowość, controlling, zamówienia publiczne, windykacje, unia europejska, prawo pracy, BHP.
  • Sprzedaż i marketing: techniki sprzedaży, negocjacje, obsługa klienta, marketing i reklama, zarządzanie sprzedażą, telemarketing, perswazje.

Doskonalenie zawodowe

• Kurs kierowców wózków jezdniowych
    z napędem silnikowym,
  • Kurs spawania podstawowego,
  • Kursy fryzjerskie,
  • Kursy kucharza, kelnera, barmana,
  • Kursy kroju i szycia,
  • Kursy manicure, pedicure, tipsy,
  • Kursy wizażu,
  • Kursy kosmetyczne,
  • Kursy stylizacji paznokci (metoda żelowa, akrylowa),
  • Kursy BHP: ryzyko zawodowe, pierwsza pomoc medyczna, szkolenia okresowe i wstępne pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Kursy edukacyjne

• Kursy językowe: język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski i inne,
  • Przygotowanie do matury,
  • Przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty,
  • Przygotowanie do aplikacji prawniczych.

Kursy komputerowe

• Podstawowy: MS Windows, MS Word, MS Excel, MS Access, MS Power Point, Internet Outlook,
  • Komputerowy I stopnia, II stopnia,
  • Grafiki komputerowej,
  • Tworzenie stron internetowych,
  • Corel Draw,
  • Przygotowanie i przeprowadzanie egzaminów ECDL,

Kursy na zlecenie

Uczestnicy kursów otrzymują certyfikat, także w języku angielskim lub niemieckim – na życzenie klienta. Ośrodek Kształcenia i Biznesu „Sokrates” posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w WUP Katowice.
Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoki poziom nauczania gwarantuje profesjonalna kadra dydaktyczna.
Zatrudniamy tylko fachowców w swojej dziedzinie.